| 가속 전류 | 1000A |
|---|---|
| 적용 | 지국 |
| 높이 | ≤1000m |
| Max.Temperature | +40℃ |
| 지진 강도 | 8레벨 |
| 소재 | 자기 |
|---|---|
| 가속 전류 | 1000A |
| 정량 전압 | 12 kV |
| 극 갯수 | 1p |
| 기계적 생명 | 50 |
| 정량 전압 | 12kV-36kV |
|---|---|
| 기계적 생명 | 50 |
| 색상 | 회색 |
| 항구 | 선전 / 광저우 |
| 현재 등급 | 1000A |
| Color | Grey |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Weight | 165kg |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Keyword | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
| MOQ | 1 Group |
|---|---|
| Name | ZW20-12(F) high voltage vacuum circuit breaker |
| Application | High voltage substation |
| Trade Mode | EXW |
| Keyword | vacuum circuit breaker |
| 가속 전류 | 1000A |
|---|---|
| 기계적 생명 | 50/50/80 |
| 사용 | 끊기거나 연결하기 |
| 제품 모델 | GW9-10/1000A |
| 무역 조건 | EXW |
| Quantity | 1group (1set+3 units) |
|---|---|
| Quality | High |
| Frequency | 50Hz |
| Application | High voltage substation |
| Temperature | -40℃-70℃ |
| 소재 | 녹슬지 않는 Steel+Ceramic |
|---|---|
| 전압 라틴 천 G | 12KV |
| 적용 | 코이르쿠이트-브레이킹 진공 하 |
| 포장 | 나무 상자 포장을 수출하세요 |
| 주파수 등급 | 50Hz |
| 이름 | ZW32-12(F) 극 장착 회로 차단기 |
|---|---|
| 소재 | 스틸/세라믹/스테인리스 |
| 종류 | 고전압/야외 |
| 양 | 1set+3units |
| 무역 모드 | EXW |
| Keywords | High Voltage Vacuum Circuit Breaker |
|---|---|
| Packaging | Export wooden case packing |
| Material | Stainless Steel+Porcelain+Steel |
| Quantity | 1set+3units |
| Usage | Protection |